Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - Natalia de Barbaro | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia de Barbaro
WYMIAR
9,1 MB
NAZWA PLIKU
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie.pdf
ISBN
8458530853825

OPIS

Książka znanej psycholożki i felietonistki magazynu „Wysokie obcasy”Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”. Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości. Idealna lektura dla kobiet, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za mało radości.„Czuła przewodniczka” jest zilustrowana kolażami wybitnej artystki młodego pokolenia Anety Klejnowskiej.

Autor: Natalia de Barbaro Data wydania: 2021-02-12 Kategoria: Rozwój osobisty Cena detaliczna: 34.99 PLN - sprawdź, czy audiobook jest w promocji. Ostatnie wyszukiwania. 0; 0 Tytuł ebooka: Czuła przewodniczka.

Kobieca droga do siebie - opis wydawcy. Książka znanej psycholożki i felietonistki magazynu „Wysokie obcasy".

POWIĄZANE KSIĄŻKI