Szósta klepka

Szósta klepka - Małgorzata Musierowicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Musierowicz
WYMIAR
3,11 MB
NAZWA PLIKU
Szósta klepka.pdf
ISBN
5021848732471

OPIS

Świat widziany oczami zakompleksionej nastolatki wcale nie jest różowy. Cesia Żak, młoda, pogodna dziewczyna mieszkająca wraz z rodziną w żółtym domku z wieżyczką na co dzień zmierza się z kłopotami różnego rodzaju. Piękna starsza siostra przyprawia ją o kompleksy, w szkole musi znosić gbura Jerzego, maleńkie dziecko krzyczy tuż za ścianą, a pralka znów zalała sąsiadów z dołu... Na dodatek, kiedy tylko pojawia się problem, rodzina szturmem biegnie do Cesi po pomoc. Dziewczyna postanawia zaprotestować. W jaki sposób to uczyni? Czy rodzina ją zrozumie i doceni? Czy Cesia znajdzie w końcu miłość?

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Jerzy Hajduk — mąż Celestyny Hajduk. Za czasów szkolnych był bardzo inteligentnym chłopakiem.

Trudno ich nie mieć, gdy ma się superatrakcyjną siostrę o romantycznym imieniu J... M. Musierowicz Szósta klepka, bohaterka główna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI