Nie chcę Wam Go wydać, ale ofiarować za Was”. O duchowości kapłańskiej dla kleryków i nie tylko

Nie chcę Wam Go wydać, ale ofiarować za Was”. O duchowości kapłańskiej dla kleryków i nie tylko - ks. Sławomir Kunka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Sławomir Kunka
WYMIAR
7,6 MB
NAZWA PLIKU
Nie chcę Wam Go wydać, ale ofiarować za Was”. O duchowości kapłańskiej dla kleryków i nie tylko.pdf
ISBN
4843695426452

OPIS

Od ustanowienia Eucharystii uczniowie Chrystusa posilają się Jego Ciałem. Na drodze wiary Ciało Pańskie jest niezastąpionym pokarmem i skarbem Kościoła. Aby Eucharystia mogła być sprawowana do końca czasów, Syn Boży wciąż powołuje z kolejnych pokoleń uczniów, którzy mocą sakramentalnego kapłaństwa będą udzielać Jego Ciała zgłodniałym ludziom i pocieszać ich słowem życia. Od matczynego łona kształtuje ich serca miłością własnej Matki.Skąd biorą się księża? Dlaczego żyją w celibacie? Skąd czerpią siłę do głoszenia Ewangelii „w porę i nie w porę” (1 Tm 4, 2)? Czym jest asceza i do czego prowadzi? Czy słabość może być źródłem siły? Czy dziś ludzie są jeszcze zdolni do ofiary? Książka w ośmiu rozdziałach próbuje udzielić odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące kapłańskiej duchowości. Jest adresowana najpierw do księży, kleryków i tych, którzy pragną ich wspierać. Może okaże się także pomocą dla zagubionych duchowo i szukających w świecie własnego powołania.

Autor: ks. Sławomir Kunka, wydawnictwo: Bernardinum. Nie chcę Wam Go wydać, ale ofiarować za Was (Sławomir Kunka).

O duchowości kapłańskiej dla kleryków i nie tylko nowość; Cena: 29,90 zł 29.90 ... O duchowości kapłańskiej dla kleryków i nie tylko. Nie chcę Wam Go wydać, ale ofiarować za Was".

POWIĄZANE KSIĄŻKI