Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi

Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi - Jakub Czarodziej | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Czarodziej
WYMIAR
10,36 MB
NAZWA PLIKU
Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi.pdf
ISBN
8625436791315

OPIS

KOCHAJ DOBRZE. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługiJesteś singlem, który pragnie odnaleźć swoją drugą połowę, a może próbujesz zbudować UDANY ZWIĄZEK? Jesteś z kimś, ale czujesz, że czegoś brakuje? Wszystko między wami gra, ale myślisz, że mogłoby być jeszcze lepiej? Jakub Czarodziej daje prostą instrukcję obsługi relacji damsko-męskich.Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jakich kobiet nie znoszą faceci, przed jakimi mężczyznami uciekają kobiety, jak nie dać się wmanewrować w kiepski romans i jak w porę rozpoznać toksycznego partnera lub toksyczną partnerkę. A przede wszystkim: jak budować udany, namiętny i szczęśliwy związek.Oszczędź sobie kłopotów i zanim wpakujesz się w tarapaty albo przekreślisz udaną relację, sięgnij po KOCHAJ DOBRZE. Skorzystaj z porad specjalisty, który przeanalizował setki przypadków, i ucz się na cudzych błędach.Jakub Czarodziej pomoże ci:znaleźć wymarzoną drugą połówkę,pracować nad związkiem,po prostu kochać dobrze.Zbuduj dobrą relację i dowiedz się, na czym polega MAGIA MIŁOŚCI

Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi, Instrukcja Zobacz koniecznie Bestsellery księgarni Klimczok Kochaj dobrze. w cenie 35.99 zł.

Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi Jesteś singlem, który pragnie odnaleźć swoją drugą połowę, a może próbujesz zbudować UDANY ZWIĄZEK? Jesteś z kimś, ale czujesz, że czegoś bra £6.85 - KOCHAJ DOBRZE. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi Jesteś singlem, który pragnie odnaleźć swoją drugą połowę, a może próbujesz zbudować UDANY ZWIĄZEK? Jesteś z kimś, ale czujesz, że czegoś bra Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI