Za zamkniętymi drzwiami

Za zamkniętymi drzwiami - B.A. Paris | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
B.A. Paris
WYMIAR
6,63 MB
NAZWA PLIKU
Za zamkniętymi drzwiami.pdf
ISBN
4165786601971

OPIS

Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo?ŚWIATOWY BESTSELLER, KTÓRY WYWOŁAŁ SENSACJĘ NA MIĘDZYNARODOWYM RYNKU WYDAWNICZYMWszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością.Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty?Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?„Najlepszy i najbardziej przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem”San Francisco Book Review„Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału”Publishers Weekly„Wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, że po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów”Margaret Madden, Bleach House Library„Psychologiczny thriller w stylu Hitchcocka”Woman„Mrożący krew w żyłach thriller, który nie pozwoli ci zasnąć”Mary Kubica, autorka „Grzecznej dziewczynki”

Sprawa dotyczy wydarzeń, które miały miejsce w latach 2005-2006, gdy kapłan pełnił funkcję proboszcza ... Psychodeliczny nastrój, mroczna tajemnica, toksyczny związek i emocje od pierwszej do ostatniej strony. „Za zamkniętymi drzwiami" B.

Władza PiS przejęła wszystkie - oprócz Rzecznika Praw Obywatelskich - organy kontrolne w Polsce. Kombinuje, jak osłabić finansowo niezależne media.

POWIĄZANE KSIĄŻKI