Python. Machine learning i deep learning. Biblioteki scikit-learn i TensorFlow 2 (wydanie 3)

Python. Machine learning i deep learning. Biblioteki scikit-learn i TensorFlow 2 (wydanie 3) - Vahid Mirjalili | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vahid Mirjalili
WYMIAR
4,72 MB
NAZWA PLIKU
Python. Machine learning i deep learning. Biblioteki scikit-learn i TensorFlow 2 (wydanie 3).pdf
ISBN
5983985724778

OPIS

Uczenie maszynowe jest jedną z najbardziej fascynujących technologii naszych czasów - rozwojem jego najróżniejszych zastosowań zajmują się tacy giganci jak Google, Facebook, Apple, Amazon czy IBM. Uczenie maszynowe otwiera zupełnie nowe możliwości i powoli staje się nieodzowne: wystarczy wymienić asystenty głosowe w smartfonach, chatboty ułatwiające klientom wybór produktu, a także sieci ułatwiające podejmowanie decyzji o inwestycjach giełdowych, filtrujące niechciane wiadomości e-mail czy wspomagające diagnostykę medyczną.Oto obszerny przewodnik po uczeniu maszynowym i uczeniu głębokim w Pythonie. Zawiera dokładne omówienie najważniejszych technik uczenia maszynowego oraz staranne wyjaśnienie zasad rządzących tą technologią. Poszczególne zagadnienia zilustrowano mnóstwem wyjaśnień, wizualizacji i przykładów, co znakomicie ułatwia zrozumienie materiału i sprawne rozpoczęcie samodzielnego budowania aplikacji i modeli, takich jak te służące do klasyfikacji obrazów, odkrywania ukrytych wzorców czy wydobywania dodatkowych informacji z danych. Wydanie trzecie zostało zaktualizowane - znalazł się w nim opis biblioteki TensorFlow 2 i najnowszych dodatków do biblioteki scikit-learn. Dodano również wprowadzenie do dwóch nowatorskich technik: uczenia przez wzmacnianie i budowy generatywnych sieci przeciwstawnych (GAN).W książce między innymi:platformy, modele i techniki uczenia maszynowegowykorzystywanie biblioteki scikit-learn i TensorFlowsieci neuronowe, sieci GAN i inneprzygotowywanie danych dla modeli uczenia maszynowegoocena i strojenie modelianalizy: regresyjna, skupień i sentymentówUczenie głębokie z Pythonem: zrozum i zastosuj!

The scikit-learn code has also been fully updated to v0.18.1 to include improvements and additions to this versatile machine learning library. Python. Machine learning i deep learning.

The scikit-learn code has also been fully updated to v0.18.1 to include improvements and additions to this versatile machine learning library. Python. Machine learning i deep learning.

POWIĄZANE KSIĄŻKI