Obnażony umysł. Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu

Obnażony umysł. Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu - Annie Grace | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annie Grace
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Obnażony umysł. Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu.pdf
ISBN
8851226430801

OPIS

Czy potrafisz wyobrazić sobie swoje życie bez alkoholu? Co wtedy odczuwasz? Czy obawiasz się o kontakty towarzyskie, relacje zawodowe, a może boisz się, że stracisz sposoby na głębokie odprężenie czy łatwiejsze zasypianie? Wiele osób boi się utraty przyjemności i uważa, że bez butelki nie poradzi sobie ze stresem. Zakładają, że bez alkoholu będą cierpieć. Tymczasem rzeczywistość jest inna: uwolnienie się od niego może zapobiec wielu cierpieniom związanym z chorobami, szybszym starzeniem się i ze zniszczonymi związkami rodzinnymi. Co więcej, sam proces uwalniania się od alkoholu wcale nie musi być długą i bolesną ścieżką, jeśli tylko poradzisz sobie z przerwaniem zależności psychologicznej!Ta książka pozwoli Ci na określenie prawdziwej roli alkoholu w Twoim życiu. Dzięki temu będziesz w stanie dokonywać własnych wyborów bez odczuwania przy tym irracjonalnych lęków i pragnień. Znajdziesz tu sporo rzetelnych, naukowych faktów z dziedziny psychologii i neurobiologii. Pozwolą Ci nie obwiniać siebie więcej. Zamiast tego przeanalizujesz swój cykl picia i zaczniesz odzyskiwać kontrolę nad tym, kiedy i w jakich okolicznościach pijesz alkohol. Informacje zawarte w tej publikacji pozwolą Ci podjąć w pełni autonomiczną, świadomą decyzję. Życie bez alkoholu okaże się przyjemne i radosne. To, czy i kiedy sięgnąć po kieliszek, będzie zależało wyłącznie od Ciebie!Dzięki tej książce dowiesz się:jak działa mechanizm uzależniania się od alkoholudlaczego pijemy i czy korzyści z picia są prawdziwejak poszukać spontanicznej trzeźwościjak szybko, łatwo i bezboleśnie ograniczyć picieco zrobić, gdy alkohol wracaZrozum. Znajdź odwagę. Uwolnij swój umysł!

Powiadom mnie gdy ten produkt będzie dostępny. $23,99 Zobacz dostępne formy ... Kiedy premiera Obnażony umysł.

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Polish Bookstore » Poradniki » Obnażony umysł Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu. Obnażony umysł Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu Annie Grace.

POWIĄZANE KSIĄŻKI