Kurs rysunku i ilustracji. Poradnik dla artystów na każdym poziomie zaawansowania

Kurs rysunku i ilustracji. Poradnik dla artystów na każdym poziomie zaawansowania - Peter Gray | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Gray
WYMIAR
9,30 MB
NAZWA PLIKU
Kurs rysunku i ilustracji. Poradnik dla artystów na każdym poziomie zaawansowania.pdf
ISBN
5058089497442

OPIS

Jeśli chcesz nauczyć się rysować, ten poradnik jest właśnie dla ciebie. Potrzebujesz jedynie ołówka, kawałka papieru i fachowych porad, które znajdziesz wewnątrz tej książki. Nasz kurs ma na celu stopniowo zapoznać cię z podstawami sztuki rysowania, na których rozwiniesz swoje umiejętności i zbudujesz własny styl. Książka przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i dla osób dysponujących pewnym doświadczeniem w rysowaniu. Zawiera zrozumiałe i łatwe do prześledzenia ćwiczenia oraz przykłady. Pozwala na opanowywanie rysowania najpierw prostych obiektów, a następnie bardziej zaawansowanych aspektów naszego otoczenia, w tym ludzi i zwierząt. Szkicowanie i obserwacja, materiały i teoria, wskazówki i techniki - wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia oryginalnych dzieł sztuki, komiksów i ilustracji znajdziesz w tym poradniku. Książka zawiera ponad 1000 ilustracji.

K.E.Liber Książki - Komiks, kultura i sztuka - Sztuka ... Podręcznik o sztuce Kurs Rysunku i Ilustracji - od 39,20 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Sztuka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie..

Format 21x29,7cm. Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się rysować, to ten poradnik jest przeznaczony właśnie dla ciebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI