Witaj Barabaszu. Nowe dramaty

Witaj Barabaszu. Nowe dramaty - Jarosław Jakubowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Jakubowski
WYMIAR
12,70 MB
NAZWA PLIKU
Witaj Barabaszu. Nowe dramaty.pdf
ISBN
9378711748908

OPIS

Dramaturgia Jarosława Jakubowskiego reprezentuje zapowiadany już od tak dawna, a mimo to cały czas oczekiwany, powrót do opowieści i postaci w dramaturgii. […]Wiele utworów z tego najnowszego tomu dramatów zaczęło już swoje życie publiczne. Pięć tekstów (Pogrzeb – pod tytułem Nieodwołalne, Człowiek z lodu, Buława, Witaj Barabaszu, Królestwo), napisanych jako słuchowiska radiowe, miało premiery w doskonałej obsadzie i reżyserii, jak również opracowaniu dźwiękowym przez wybitnych specjalistów ze wstępu Jagody Hernik Spalińskiej.

Pięć tekstów (Pogrzeb - pod tytułem ... Pięć tekstów (Pogrzeb - pod tytułem Nieodwołalne, Człowiek z lodu, Buława, Witaj Barabaszu, Królestwo), napisanych jako słuchowiska radiowe, miało premiery w doskonałej obsadzie i reżyserii, jak również opracowaniu dźwiękowym przez wybitnych specjalistów." (ze wstępu Jagody Hernik Spalińskiej)Jarosław Jakubowski ... Witaj Barabaszu Nowe dramaty Jarosław Jakubowski. In Stock.

Autor: JAKUBOWSKI JAROSŁAW. ISBN 978-83-66765-00-9.

POWIĄZANE KSIĄŻKI