Niegrzeczny rockman. Seria VIP. Tom 3

Niegrzeczny rockman. Seria VIP. Tom 3 - Kristen Callihan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kristen Callihan
WYMIAR
12,7 MB
NAZWA PLIKU
Niegrzeczny rockman. Seria VIP. Tom 3.pdf
ISBN
3031599483458

OPIS

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie, która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.John „Jax” Blackwood, gwiazda rocka, od dwóch lat, odkąd próbował odebrać sobie życie, trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą, która ucieka z jego lodami.Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda, sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała, że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć, a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce okazuje się, że przystojniak będzie jej nowym sąsiadem i że to sam Jax Blackwood, legenda rocka.Ona nie może mu się oprzeć, ale przeżyła już niejedną stratę i wie, że lepiej nie angażować się w związek z rockmanem. On im więcej wie o Stelli, tym bardziej się w niej zakochuje.Żadne z nas nie wierzy w miłość, a tym bardziej w taką na całe życie. Jednak mimo to szybko się od siebie uzależniamy. Ale moglibyśmy być dla siebie kimś więcej. Moglibyśmy być dla siebie wszystkim. Wystarczy, że zaufamy na tyle, by się temu poddać.

Dziękuję za egzemplarz do recenzji to była czysta przyjemność czytać tę książkę. Książka „Niegrzeczny Rockman" to trzeci tom serii VIP. „Niegrzeczny rockman" - Kristen Callihan, tłumacz: Sylwia Chojnacka Gatunek: literatura obyczajowa, romans Jest to już tom.3 z serii „Vip".

Seria jest często chwalona na IG, ale mojego serca nie podbiła jak co poniektórych. I tom nie przypadł mi do gustu i miałam straszne opory czy sięgnąć po kolejne części i sięgnęłam, ale tak trochę od końca :) Ponieważ zaraz po I sięgnęłam po III tom, który w ... Niegrzeczny rockman VIP #3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI