Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia

Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia - Hope Kelaher | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hope Kelaher
WYMIAR
4,96 MB
NAZWA PLIKU
Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia.pdf
ISBN
7189408452054

OPIS

Bez przyjaźni życie może być ponure i samotne. Przyjaciel jest przy tobie, gdy go potrzebujesz. Wspiera cię, podtrzymuje na duchu lub po prostu miło spędza z tobą czas.Czasami wydaje się, że wszyscy mają szczęśliwe, satysfakcjonujące życie towarzyskie, fantastyczne relacje ze znajomymi, mnóstwo przyjaciół .… tylko nie ty. Czy zauważyłeś, że masz trudności w nawiązywaniu znajomości, choć chciałbyś poznawać nowych ludzi i zaprzyjaźnić się z nimi? Jeśli myślisz, że nawiązywanie przyjaźni w dorosłym życiu jest trudne, ale chcesz poznać sposoby i metody, aby zdobyć prawdziwych przyjaciół, to ta książka jest dla ciebie.Z poradnika dowiesz się m.in.:– czym jest przyjaźń w dorosłym życiu i dlaczego tak trudno ją nawiązać,– jak zmieniają się przyjaźnie, kiedy dorastamy,– jakim typem przyjaciela jesteś,– jak rozmawiać, by wyjść poza small talk,– jak zbudować i pielęgnować własny krąg znajomych,– jak wykorzystywać media społecznościowe, by poznawać nowych ludzi,– jak rozróżniać zdrowe i toksyczne relacje.W książce Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu autorka podaje wiele przydatnych porad, wskazówek oraz ćwiczeń, dzięki którym możesz przezwyciężyć lęk społeczny i budować nowe, wartościowe relacje z innymi.Hope KelaherJest terapeutką mieszkającą w Nowym Jorku. Absolwentka Ackerman Institute for the Family, Johns Hopkins University i Columbia University. Jej pasją jest pomaganie osobom zmagającym się z lękiem i depresją.

Hope Kelaher. Jest terapeutką mieszkającą w Nowym Jorku. Książka Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu Porady i ćwiczenia / Hope Kelaher, Zwierciadło, 39,06 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu.

Przeczytaj recenzję Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI