Elokwencja sardynki. Niewiarygodne historie z podwodnego świata

Elokwencja sardynki. Niewiarygodne historie z podwodnego świata - Bill François | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bill François
WYMIAR
10,75 MB
NAZWA PLIKU
Elokwencja sardynki. Niewiarygodne historie z podwodnego świata.pdf
ISBN
2264855949306

OPIS

A gdyby tak wsadzić głowę pod wodę i nadstawić ucha? Śmieszna myśl? Niekoniecznie! Pogrążone w swoim „cichym świecie” ryby nie tylko mówią, ale też mają wiele do przekazania.Z tej książki dowiesz się:co można wyczytać z morskich zapachów,po czym poznać, że ryby są zakochane, zestresowane albo głodne,co kichaniem zdradzają przegrzebki,dlaczego ryby miewają trudne dzieciństwo,kto był pierwszy w Ameryce – dorsz czy Krzysztof Kolumb,i wiele, wiele więcej!Ta książka to skąpana w świetle fluorescencyjnych meduz podróż w głębiny nauki i mroki historii, gdzie legendy często okazują się mniej nieprawdopodobne niż zaskakująca rzeczywistość. Autor dzieli się z czytelnikami dwiema pasjami: uwielbieniem dla podwodnego świata i mocy słów, które na kartach tej książki splatają się w niesamowicie ekscytującą opowieść.

EPUB,MOBI,MP3. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Elokwencja sardynki.

Bill François przez swoją publikację staje się niejako łącznikiem między ludźmi a światem morskich toni. W dobie gdzie po oceanie pływa wyspa plastiku i śmieci oraz malejącej populacji ryb ważne że takie książki powstają i ukazują świat fauny z innej strony. "Elokwencja sardynki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI