Długo i szczęśliwie. Japońska sztuka akceptacji

Długo i szczęśliwie. Japońska sztuka akceptacji - Scott Haas | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Scott Haas
WYMIAR
4,4 MB
NAZWA PLIKU
Długo i szczęśliwie. Japońska sztuka akceptacji.pdf
ISBN
5917562515236

OPIS

Pragniesz osiągnąć większy spokój i głębszą satysfakcję z życia? Poznaj ukeireru – japońską sztuką akceptacji będącą ścieżką do dobrostanu dla wyczerpanych i wiecznie zabieganych ludzi Zachodu.Psycholog Scott Haas przedstawia sprawdzone rozwiązania pozwalające zredukować stres i niepokój w zabieganym świecie. Praktykując ukeireru, możesz znacząco poprawić swoje relacje z innymi, zacząć emanować szacunkiem do samego siebie, a także odpuścić sobie doświadczenia, które przynoszą ci więcej szkody niż pożytku. Doceń rolę prostych codziennych rytuałów i naucz się radzić sobie z gniewem, lękiem i napięciami, które zabierają zbyt wiele czasu i energii.

GW Foksal Format: 14.2 x 20.2 cm Rok wydania: 2021 Data ukazania się w księgarni: 27.01.2021 Zamów przez telefon: ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 2367240 Kultura i sztuka Literatura faktu ... Długo i szczęśliwie.

Długo i szczęśliwie - Scott Haas. Długo i szczęśliwie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI