C#. Lekcje programowania. Praktyczna nauka programowania dla platform .NET i .NET Core

C#. Lekcje programowania. Praktyczna nauka programowania dla platform .NET i .NET Core - Jacek Matulewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Matulewski
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
C#. Lekcje programowania. Praktyczna nauka programowania dla platform .NET i .NET Core.pdf
ISBN
2529412013176

OPIS

Programistą byćKsiążka, którą trzymasz w ręku, to znakomity podręcznik do nauki programowania od podstaw. Autor, wieloletni wykładowca akademicki i nauczyciel studentów informatyki, proponuje naukę programowania w języku C#. To wybór nieprzypadkowy. C# jest nowoczesnym, obiektowym, stale rozwijanym i popularnym językiem, którym opiekuje się firma Microsoft. Dodatkowo ... dzięki podobieństwu C# do innych często używanych języków z rodziny C, C++ i Java ... wszystko, czego nauczysz się z podręcznika, możesz wykorzystać także do programowania w tych językach.Zakres zagadnień omawianych w książce obejmuje:język programowania C# 6.0, w tym posługiwanie się zmiennymi, metodami, tablicami oraz kolekcjami danych z platform .NET i .NET Corepodstawowe techniki programowania obiektowegoróżne formaty przechowywania i eksportu danychdarmowe środowisko programistyczne Microsoft Visual Studio 2019 CommunityJeżeli chcesz uczyć się programować od podstaw ... to książka dla Ciebie.Jeżeli znasz już podstawy, ale chcesz poznać C# oraz platformy .NET i .NET Core ... to również dobry wybór.Uwaga! Podręcznik zawiera ćwiczenia, w których krok po kroku opisano tworzenie aplikacji konsolowych w darmowym Visual Studio 2019 i omówiono ich kod, a także bogaty zestaw zadań do samodzielnego wykonania!

Lekcje programowania. język programowania C# 6.0, w tym posługiwanie się zmiennymi, metodami, tablicami oraz kolekcjami danych z platform .NET i .NET Core podstawowe techniki programowania obiektowego różne formaty przechowywania i eksportu danych To wszystko sprawia, że technologie C# i .NET Core umożliwiają tworzenie nowoczesnych systemów, które będą wydajnie działać na wielu różnych platformach. Ta książka jest znakomitym, spójnym i bardzo praktycznym podręcznikiem do nauki języka C#.

Lekcje programowania. Praktyczna nauka programowania dla platform .NET i .NET Core Wydawnictwo HELION 119.00zł 86.87zł C#.

POWIĄZANE KSIĄŻKI