Uwodziciel

Uwodziciel - L.J Shen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
L.J Shen
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Uwodziciel.pdf
ISBN
8935268073033

OPIS

Nowa powieść bestsellerowej autorki L.J. Shen – w której miłość łączy się z nienawiścią.Célian Laurent.Członek manhattańskiej elity.Znany playboy.Dziedzic medialnego imperium.I… mój nowy szef.Zapewne by mi zaimponował, gdyby nie jedna noc, o której od miesiąca nie mogę zapomnieć.Wyszłam zaspokojona, mając co wspominać, a ponadto – udało mi się zabrać jego portfel.Teraz jednak on patrzy na mnie jak na kurz pod swoimi włoskimi butami, a ja niby powinnam to znosić.Ale nazywam się Judith „Jude” Humphry i nie mam nic do stracenia.Jestem dziewczyną z Brooklynu, znaną z ciętego języka.Dziedziczką rachunków za szpital i zniszczonej kanapy.Kiedy zauważam go po drugiej stronie pomieszczenia, dostrzegam błysk w jego oku. I dlatego zostajemy przeciwnikami.On o tym wie.Ja również.Każdy dzień w pracy jest bitwą.Każda noc w łóżku – wojną.Ale stawką jest moje serce. I obawiam się, że będę musiała wywiesić białą flagę.

Drugie P czyli praca, powiadają "bez pracy nie ma kołaczy" i to prawda, każdy nawet ten najmniejszy sukces ... Uwodziciel i oszust, który wydał fortunę nigdy nie pracując Swoje przeżycia Casanova spisał i zatytułował "Historia mojego życia". Spisał je w języku francuskim, w stylu ostrzegawczym, nad wyraz współczesnym, przyjemnym w odbiorze.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! uwodziciel (język polski): Po przeczytaniu pierwszych stron ebooka Uwodziciel autorstwa L.J. Shen można odnieść wrażenie, że jest to klasyczny erotyk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI