Najlepszy

Najlepszy - T.M. Logan | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
T.M. Logan
WYMIAR
5,62 MB
NAZWA PLIKU
Najlepszy.pdf
ISBN
3413631435960

OPIS

Kochający córkę ojciec. Jej idealny narzeczony. Któremu z nich uwierzysz?Ed jest zachwycony, gdy po raz pierwszy spotyka narzeczonego swojej dwudziestotrzyletniej córki. Ryan wydaje się idealnym przyszłym zięciem, jest człowiekiem sukcesu, inteligentnym i przystojnym. Jednak Ed zauważa w nim coś dziwnego, w oczach Ryana czai się mrok, jakby coś ukrywał. Czy tylko on to widzi?Przerażony, że córka może być ofiarą psychopaty, ojciecpostanawia zbadać przeszłość jej narzeczonego. Nikt jednak nie wierzy Edowi, a jego śledztwo zraża do niego resztę zauroczonej rodziny, przekonanej, że Ryan jest najlepszym kandydatem na męża Abbie. Ojciec wie jednak co innego. Z własnych powodów potrafi od razu poznać niebezpieczeństwo, które grozi córce.Nowy doskonały thriller od T. M. Logana, autora bestsellerowych „Kłamstw” i „Wakacji”

Musiał być najlepszy każdego dnia w walce z wyniszczającym nałogiem. Film Łukasza Palkowskiego mistrzowsko opowiada o człowieku, który przekraczał fizyczne bariery, by uciec od demonów przeszłości. Prywatna Praktyka Lekarska mieszcząca się przy ulicy Starowiejskiej 1G/1 w Poznaniu/Winogrady/ Jest to kontynuacja mojej pracy lekarskiej, z wykorzystaniem zebranej przez lata wiedzy teoretycznej, doświadczenia , umiejętności praktycznych z zakresu diagnozowania przyczyn i leczenia skutków szeroko rozumianych schorzeń narządu ruchu . Przepis na Smalec domowy najlepszy.

Tylko najdokładniejsze znaczenia snów. Wejdź i zobacz jak wygląda prawdziwy sennik internetowy. Najlepszy mąż na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI