Jelita wiedzą lepiej

Jelita wiedzą lepiej - Michael Mosley | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Mosley
WYMIAR
5,77 MB
NAZWA PLIKU
Jelita wiedzą lepiej.pdf
ISBN
7850037693029

OPIS

Odpowiedni zestaw bakterii w przewodzie pokarmowym jest niezbędny do zachowania zdrowia. Tymczasem niewłaściwa dieta i nadużywanie antybiotyków niszczą naszą wewnętrzną florę bakteryjną, doprowadzając do współczesnych plag - alergii, nietolerancji pokarmowych i otyłości.Podczas podróży przez jelito (dosłownie!) z doktorem Michaelem Mosleyem dowiesz się:•jak diety oddziałują na bakterie jelitowe, wagę i poziom cukru we krwi,•dlaczego ludzie różnie reagują na te same pokarmy,•w jaki sposób jelita wpływają na osobowość i nastrój człowieka,•jak dobrać właściwe pre- i probiotyki,•co jeść, by uniknąć otyłości.W książce znajdziesz także dwufazowy program odnowy mikroflory jelitowej oraz przepisy na dania wspierające przyjazne bakterie. Zadbaj o nie, by cieszyć się dobrym zdrowiem i... jeszcze lepszym samopoczuciem!Pamiętaj, że jelita wiedzą lepiej, co jest dla ciebie dobre!

Książka godna przeczytania. Warto znać zapisane w niej informacje.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI