Elektronika. Od praktyki do teorii

Elektronika. Od praktyki do teorii - Charles Platt | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Platt
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Elektronika. Od praktyki do teorii.pdf
ISBN
2070086367329

OPIS

Wyjątkowy podręcznik dla amatorów elektroniki!Zbudowanie własnego urządzenia elektronicznego to marzenie każdego majsterkowicza, wprost kipiącego pomysłami na ułatwianie wszystkim życia. Jednak czasami nawet świetnym innowatorom brakuje wiedzy, doświadczenia albo umiejętności. To Twój problem? Nie martw się! Żeby osiągnąć cel, potrzebne Ci są chęci oraz podręcznik - taki jak ten.Ta książka prezentuje najlepsze z możliwych podejście do nauki elektroniki. Już od pierwszych stron zaczniesz pracować nad realnymi projektami. W serii interesujących eksperymentów poznasz najważniejsze elementy tej układanki oraz sposób ich działania. Jednak na samym początku przygotujesz swoją domową pracownię - będziesz potrzebował trochę miejsca, odpowiednich przyrządów i części. Potem będzie już tylko ciekawiej! Każdy kolejny projekt to nowe, trudniejsze wyzwanie. Jednak ponad 500 zdjęć gwarantuje, że poradzisz sobie w mig ze wszystkimi problemami. Spełnij swoje marzenia i zbuduj własne układy elektroniczne!Zbuduj działające urządzenia - od prostych po skomplikowane!

Od praktyki do teorii rok wydania: 2020, wydanie drugieISBN: 978-83-283-6810-1ilość stron: 370format: 17x23 cmoprawa: miękka Opis Elektronika jest uważana za trudną dziedzinę wiedzy. Z Elektronika.

Tłumaczenie: Konrad Matuk. ISBN: 978-83-283-6810-1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI