Wysokie chmury

Wysokie chmury - Alan Sasinowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alan Sasinowski
WYMIAR
4,38 MB
NAZWA PLIKU
Wysokie chmury.pdf
ISBN
7824656208356

OPIS

Przede mną nic już nie ma – takie przekonanie żywi Marek, pracownik pomocy społecznej w średnim wieku. Ale myli się. Otrzymuje bowiem informację, że jedyna kobieta, którą kochał, popełniła samobójstwo. Próba rozwiązania zagadki tej śmierci to dla niego szansa, aby nadać sens własnemu życiu. Szansa, ale i potężne ryzyko - bo zanurzenie się w przeszłości i konfrontacja z dawnymi przyjaciółmi podważy jego mniemania na temat seksu, zdrady, miłości i odkupienia.Alan Sasinowski (ur. w 1983 r. w Szczecinie) – prozaik, krytyk literacki i dziennikarz "Kuriera Szczecińskiego". Publikował m.in. w "eleWatorze", "Dzienniku", "FA-arcie" i "Pograniczach". Wydał powieści: Sukces (2006), Rupieć (FORMA 2010), Pełna kontrola (FORMA 2011), Szczery facet (FORMA 2016) oraz tom esejów i szkiców Apetyt na eksces. Szkice o literaturze, szkice o krytyce (FORMA 2015).

Wyróżnia się 3 rodzaje chmur wysokich: Cirrus, Cirrocumulus i Cirrostratus.CIRR... Sprawdź niskie ceny i kup Wysokie chmury w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Cumulonimbus (chmura kłębiasto-deszczowa) sięga od piętra dolnego do wysokiego. W górnej części składa się z kryształków lodu, a w dolnej - z kropel wody.

Otrzymuje bowiem informację, że jedyna kobieta, którą kochał, popełniła samobójstwo. Próba rozwiązania zagadki tej śmierci to dla niego sza Chmury wysokie: (występują powyżej 6,000 metrów) Składają się z kryształków lodu; wyglądają jak cienkie kosmyki, smużki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI