Rysunki z całego życia

Rysunki z całego życia - Andrzej Wajda | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Wajda
WYMIAR
4,7 MB
NAZWA PLIKU
Rysunki z całego życia.pdf
ISBN
3318090264838

OPIS

Nie wszyscy wiedzą, że słynny reżyser studiował w Akademii Sztuk Pięknych i całe życie rysował, choć jedynie dla własnej przyjemności. Znajdziemy tu - często zabawnie podpisane - portrety wielkich artystów, jak Czapski, Mrożek, Kantor, Holoubek, Lem, Polański, Robert Altman i Herbert von Karajan, akwarele i plany sytuacyjne do kręconych filmów, rysunki psów, kotów i koni, pejzaże Ziemi Świętej, Indii i stołecznego Żoliborza, obrazki z ukochanej Japonii... Zaskakujące, piękne uzupełnienie biografii twórcy filmowego "Popiołu i diamentu", "Ziemi obiecanej" i "Człowieka z marmuru".

Znajdziemy tu - często zabawnie podpisane - portrety wielkich artystów, jak Czapski, Mrożek, Kantor, Holoubek, Lem, Polański, Robert Altman i ... Rysunki z całego życia; Rysunki z całego życia . Andrzej Wajda.

Zalecało ją wielu świętych. Niestety, nie jest ... Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Rysunki z całego życia Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI