Niezwykłe życie skóry

Niezwykłe życie skóry - MontyLyman | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
MontyLyman
WYMIAR
4,70 MB
NAZWA PLIKU
Niezwykłe życie skóry.pdf
ISBN
3881611998072

OPIS

Pierwsza popularnonaukowa książka, która porusza temat naszego najbardziej niedocenionego narządu w ujęciu medycznym, psychologicznym i socjologicznym.Skóra to nasz największy narząd. Widzimy ją, dotykamy jej i żyjemy w niej każdego dnia. Jest środowiskiemfascynującego i bogategoświata mikroorganizmów. Skóra jest niezbędna dla naszego zdrowia, a wręcz nieodzowna dla przeżycia. To właśnie na nią najpierw zwracamy uwagę, gdy na kogoś patrzymy. Jest niezwykle ważna dla poczucia indywidualności.Co wiemy o skórze? Co sprawia, że skóra się starzeje? Jak dieta wpływa na naszą skórę? Dlaczego nie możemy wywołać łaskotek u samych siebie?Doktor Monty Lyman zabiera nas w podróż – naukową, socjologiczną i historyczną – po skórze, która jest najbardziej niedocenianym i najsłabiej zbadanym narządem, a także pokazuje, że jest ona znacznie bardziej wytrzymała i skomplikowana, niż to sobie wyobrażamy.Ekscytujące wprowadzenie do mało znanego mikroskopijnego wszechświata i poznanie nowego, utalentowanego pisarza„Sunday Times”Doktor Monty Lyman studiował na Uniwersytecie Oxfordzkim, w Birmingham oraz na Imperial College w Londynie. Pracował w wiodącym na świecie laboratorium dermatologicznym, był wykładowcą na studiach licencjackich. Jest laureatem wielu nagród w zakresie dermatologii oraz publikacji medycznych i był prelegentem na wielu międzynarodowych konferencjach.W 2017 roku Colin Thuborn, przewodniczący Królewskiego Towarzystwa Literackiego, przyznał mu Wilfred Thesiger Travel Writing Award za raport z wyprawy badawczej do Tanzanii poświęconej problemom dermatologicznym. Mieszka w Oxfordzie, w Anglii.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Niezwykłe życie skóry (6136103) - Monty Lyman - Książka, recenzja, streszczenie Niezwykłe życie skóry Monty Lyman. Wydawnictwo: Świat Książki Data wydania: 2020-03-25 Kategoria: Popularnonaukowe ISBN: 9788381393294 Liczba stron: 320 Tytuł oryginału: The Remarkable Life of the Skin ... Pierwsza popularnonaukowa książka, która porusza temat naszego najbardziej niedocenionego narządu w ujęciu medycznym, psychologicznym i socjologicznym.

Dodaj link Kup Oferty i okazje wkrótce. Recenzje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI