Nie tylko na Święta

Nie tylko na Święta - Natalia Cox | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Cox
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Nie tylko na Święta.pdf
ISBN
2312355994774

OPIS

Charlie nienawidzi Świąt.A tegoroczne będą chyba najgorsze ze wszystkich. Chłopak zostawił ją dla trenerki osobistej, jej matka ze swoim piątym mężem udała się do Melbourne,a na dodatek z powodu wybuchu gazu u sąsiadki Charlie nie może wejść do własnego mieszkania.Osamotniona, postanawia spędzić świąteczny czasw psitulisku – schronisku dla psów prowadzonym przez jej kuzynkę Jez. Plany na spokojne Boże Narodzenie w wiejskim zaciszu biorą w łeb, gdy Charlie poznaje Malcolma, głuchego doga niemieckiego, Hugo, jego wspaniałego (leczzaręczonego) właściciela oraz Cala, bez wątpienia atrakcyjnego, lecz nieznośnie zdzierającego nosa miejscowego weterynarza. Charlie musi być gotowa na wszystko,w tym na pukającą do jej drzwi miłość…KOMEDIA ROMANTYCZNA ROKUZdobywca RNA Romantic Comedy of the Year Award 2019Skrzący humor, świąteczny nastrój i psy rozrabiaki (w tym stadko rozkosznych szczeniaków) – Cox znalazła niekonwencjonalny przepis na doskonałą komedię romantyczną.Library Journal

A jest ich naprawdę dużo: klasycznej jajecznicy po obiadowe jajka po szkocku czy wykwintny omlet cesarski. Zaproś dziecko - nie tylko na święta. W Polsce bez rodziców wychowuje się blisko 152 tysiące dzieci.

Bardzo oryginalna forma obdarowania. Na pewno część z Was nie miała okazji spotkać się z bliskimi przy świątecznym stole i znaleźć pod choinką świątecznych prezentów, ale od czego są przyjaciele jak nie od obdarowywania swoich bliskich nie tylko od święta. Tym razem, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych prezentów dla kawoszy, na dobry początek roku. Poradnik nie tylko na święta Choć o bakaliach przypominamy sobie najczęściej przed świętami, to tak naprawdę powinny towarzyszyć nam przez cały rok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI