Mama kłamie (wydanie pocketowe)

Mama kłamie (wydanie pocketowe) - Michel Bussi | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michel Bussi
WYMIAR
6,69 MB
NAZWA PLIKU
Mama kłamie (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
1354526370127

OPIS

Nic nie jest tak ulotne jak pamięć dziecka.Gdy trzyipółletni Malone twierdzi, że jego mama nie jest jego prawdziwą mamą, choć wydaje się to niemożliwe, psycholog dziecięcy Vasile wierzy mu. Jako jedyny…Musi działać szybko. Odkryć prawdę. Szukać pomocy. Wspomnienia Malone’a zaczynają się już bowiem zacierać, zachowane w okruchach pamięci i rozmowach, jakie chłopczyk prowadzi z Gutim, swoją pluszową maskotką.Rozpoczyna się odliczanie. Aż do chwili, gdy wszystko się zmieni. Do chwili, gdy machina pójdzie w ruch i maski opadną.Kim jest Malone?Michel Bussinajpoczytniejszy francuski autor kryminałówponad 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy we Francjiwydania w 29 językachMichel Bussi po mistrzowsku łączy manipulację, emocje i napięcie. Po polsku ukazały się już cztery jego książki, wielokrotnie nagradzane: Czarne nenufary, Samolot bez niej, Nie puszczaj mojej dłoni, Nigdy nie zapomnieć. W 2015 roku Bussi znalazł się na trzecim miejscu rankingu najbardziej poczytnych pisarzy francuskich dziennika „Le Figaro”.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Gdy trzyipółletni Malone twierdzi, że jego mama nie jest jego prawdziwą mamą, ... W świetle księżyca (wydanie pocketowe) Dean Koontz cena: £ 2.90. Gdzie jest Mia? (wydanie pocketowe) | Alexandra Burt | Świat Książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI