Jeden dzień w grudniu

Jeden dzień w grudniu - Josie Silver | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Josie Silver
WYMIAR
11,92 MB
NAZWA PLIKU
Jeden dzień w grudniu.pdf
ISBN
8111747466147

OPIS

Ich dwoje. Dziesięć okazji.Jedna niezapomniana historia miłosna.Czarujący literacki debiut o wartkiej akcji.Postacie Laurie i Jacka, ich gafy i zabawne nieporozumienia oraz kapitalne dialogi sprawiają, że od książki nie można się oderwać!Klasyczna, zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, której akcja rozgrywa się w ciągu dziesięciu kolejnych świąt Bożego Narodzenia.Powieściowy odpowiednik filmowych hitów: To właśnie miłość i Dziennik Bridget Jones.Laurie nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia – oczywiście do chwili, gdy zakochuje się w chłopaku, którego pewnego grudniowego dnia widzi na przystanku przez szybę zatłoczonego autobusu. Wymieniają spojrzenia i Laurie nie umie przestać myśleć o nieznajomym.Odnalezienie go to jedno z jej noworocznych postanowień. Po roku nieśmiałych poszukiwań spotyka go znowu, na świątecznym przyjęciu swojej najlepszejprzyjaciółki Laurie. Sarah przedstawia go Laurze jako miłość swojego życia…Książka dla kobiet kochających życie, Jojo Moyses i Nicholasa Sparksa

Książka przywedrowala do mnie w ramach booktour . Nie chce zdradzać fabuły bo myślę, że warto samemu sięgnąć po tą pozycję i poznać historie bohaterów.

Pierwsze skojarzenie jakie z nią mam jest takie, że bym chciała, aby była ona zekranizowana ponieważ ma w ogóle taki filmowy rytm. Jeden dzień w grudniu . 2008.

POWIĄZANE KSIĄŻKI