Jak rozmawiać z wdowcem

Jak rozmawiać z wdowcem - Jonathan Tropper | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jonathan Tropper
WYMIAR
7,79 MB
NAZWA PLIKU
Jak rozmawiać z wdowcem.pdf
ISBN
4070143973637

OPIS

Tragikomiczna powieść o męskich sercach w stylu Tony`ego Parsonsa i Nicka Hornby`ego. Doug ma zaledwie dwadzieścia osiem lat, a już został wdowcem: jego ukochana zginęła w wypadku. Pogrąża się w depresji, ale życie nie stoi w miejscu. Jego pomocy wymaga krnąbrny, nastoletni pasierb i absorbująca rodzinka. No i zaczynają znów pojawiać się kobiety, które mają swoje sposoby na to, by wyrwać go z marazmu... Słodko-gorzka, niebywale śmieszna, ale i wzruszająca do łez opowieść o męskim żalu, tęsknocie i samotności, przezwyciężanej czasem... wbrew własnej woli.

Zaczniemy od przytoczenia realnej sytuacji, jednej z wielu mających miejsce każdego dnia. Dziecko bawi się z kolegą na świetlicy.

Zakochaj się jeszcze dziś i znajdź drugą połówkę! Zobacz ogłoszenia kobiet i mężczyzn z Twojej okolicy. Wdowiec szuka wdowy w internecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI