Zapisane w wodzie (książka audio)

Zapisane w wodzie (książka audio) - Paula Hawkins | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paula Hawkins
WYMIAR
9,76 MB
NAZWA PLIKU
Zapisane w wodzie (książka audio).pdf
ISBN
4358607352845

OPIS

Autorka bestsellerowej "Dziewczyny z pociągu" powraca z thrillerem, na który czeka cały świat!"Ta powieść dojrzewała we mnie od dłuższego czasu. Jest coś nieodpartego w historiach, które sobie opowiadamy, w tym, jak świadomie lub nieświadomie można ukryć głosy i prawdy, zmyć wspomnienia i pogrążyć je w niepamięci."- Paula HawkinsSEKRETY, KTÓRE MOGĄ POCIĄGNĄĆ CIĘ NA DNOKilka dni przed śmiercią Nel Abbott dzwoni do swojej siostry.Jules nie odbiera, ignorując jej prośbę o pomoc.Nel umiera. Mieszkańcy miasteczka mówią, że „skoczyła”. A Jules musi wrócić do miejsca, z którego kiedyś uciekła – miała nadzieję, że na dobre – aby zaopiekować się swoją piętnastoletnią siostrzenicą.Julia się boi. Tak bardzo się boi. Dawno pogrzebanych wspomnień, starego młyna, świadomości, że Nel nigdy by tego nie zrobiła.Ale najbardziej boi się wody i zakola rzeki, które miejscowi nazywają Topieliskiem.W tym samym dynamicznym stylu i z tym samym dogłębnym zrozumieniem kierujących człowiekiem instynktów, które pochłonęło miliony czytelników jej debiutanckiej powieści, Paula Hawkins przedstawia nowy, porywający thriller, w którego tle czają się historie z przeszłości oraz siła, z jaką potrafią one zniszczyć nam życie.„Alec, obudź się. Obudź się! Nel Abbott nie żyje. Znaleźli ją w wodzie. Skoczyła”.„Julio, to ja. Musisz oddzwonić. Oddzwoń. Proszę. To ważne. Oddzwoń, jak tylko będziesz mogła, dobrze? Chcę… To ważne”."Paula Hawkins znów to zrobiła! Zapisane w wodzie to perfekcyjnie skonstruowany mroczny thriller, od którego nie będziecie mogli się oderwać. Wciąga od pierwszej strony!"- Shari LapenaJules Abbott - Danuta StenkaLena Abbott - Aleksandra RadwanJosh Whittaker - Bernard LewandowskiLouise Whittaker - Ewa KonstanciakMark Henderson - Stefan PawłowskiNickie Sage - Maria MajErin Morgan - Anna DereszowskaSean Townsend - Mariusz BonaszewskiHelen Townsend - Magdalena SchejbalPatrick Townsend - Marek BarbasiewiczDanielle Abbott - Magda KarelNagrania, udźwiękowienie i postprodukcja:Zdzisław Zieliński - Film Factory StudioProdukcja: Audioteka i Wydawnictwo Świat KsiążkiCzas nagrania: 12 godz 1 min

Autorem książki jest Paula Hawkins. Należy do gatunków: sensacja, thriller.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka w oryginale Readersy Obyczajowa, Romans, Erotyka Obyczajowa Erotyki Romanse Nauka języków obcych Język angielski Inne języki Historia, Literatura faktu Powieść historyczna Dokument Newsletter. Ok Audiobook: Zapisane w wodzie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI