Wichrowe Wzgórza

Wichrowe Wzgórza - Emily Bronte | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emily Bronte
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
Wichrowe Wzgórza.pdf
ISBN
4857465744209

OPIS

Historia tragicznej miłości i zemsty osnuta na tle dziejów trzech pokoleń dwóch ziemiańskich rodzin, opowieść, której scenerię stanowią tajemnicze i urzekające wrzosowiska północnej Anglii„Piekielna to była wyobraźnia i piekło musiała nosić w sobie ta spokojna pozornie dziewczyna. Dla nas pozostała tajemniczym, zachwycającym zjawiskiem”.Jarosław IwaszkiewiczMały chłopiec, Heathcliff, jako osierocone dziecko trafia do domu Earnshawów. Wychowując się w tej zamożnej rodzinie, obdarza odwzajemnioną miłością Katarzynę, córkę swoich przybranych rodziców. Prześladowany przez przyszłego dziedzica Hindleya, poznaje też smak nienawiści. Gdy przekonuje się, że konwenanse mogą pokonać nawet najsilniejszą miłość, znika na trzy lata, aby powrócić jako dysponujący fortuną niewiadomego pochodzenia, demoniczny i bezwzględny mściciel. Od tego momentu nikomu w rodzinie nie będzie łatwo znaleźć własne szczęście.

Wichrowe Wzgórze - Najwięcej aktualnych ogłoszeń sprzedaży i wynajmu mieszkań - Mieszkania os. Wichrowe Wzgórze Poznań - Sprawdź! Dane kontaktowe Wichrowe Wzgórza w Międzygórzu.

Project Description. Osiedle Partyzancka w Świebodzinie Osiedle Partyzancka w Świebodzinie Osiedle Partyzancka w Świebodzinie Osiedle Partyzancka w Świebodzinie Osiedle Partyzancka w Świebodzinie Osiedle ... Centrum Medyczne nr 4 zlokalizowane jest na osiedlu Wichrowe Wzgórze 122 w Poznaniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI