Idealna żona

Idealna żona - Katherine Scholes | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katherine Scholes
WYMIAR
9,64 MB
NAZWA PLIKU
Idealna żona.pdf
ISBN
2463590214542

OPIS

Kitty Hamilton przyjeżdża do Tanganiki z wielkimi nadziejami na nowe życie. Ekscytująca przygoda na drugim końcu świata może być tym, czego ona i Theo potrzebują, żeby odzyskać równowagę po skandalu, który omal nie zniszczył ich małżeństwa.Ale w tym dzikim i obcym kraju zaczynają budzić się jej marzenia. I chodzi o coś więcej niż marzenia o byciu idealną żoną. Gdy stare rany zaczynają się odzywać, a nowe pragnienia rozpalać, Kitty i Theo muszą stawić czoło uczuciom, które pchną ich poza granice tego, co dotąd znali i w co wierzyli.Głęboko poruszająca opowieść o walce między obowiązkiem a pragnieniem - i potrzebą podążania za głosem serca, bez względu na to, dokąd cię to zaprowadzi.Egzotyczna sceneria, po mistrzowsku prowadzona narracja i więcej niż pobieżne spojrzenie na to, co czyni nas ludźmi.„Weekly Times”Katherine Scholes urodziła się w Tanzanii jako córka lekarza pracującego na misji i artystki. Gdy skończyła dziesięć lat, jej rodzina wyjechała do Anglii, a nastęnie osiadła na stałe na Tasmanii. Jako dorosła kobieta autorka przeniosła się wraz z mężem filmowcem do Melbourne. Przez wiele lat pracowali razem, pisząc książki i kręcąc filmy.W Świecie Książki ukazały się m.in.: Królowa deszczu, Kamienny anioł, Żona myśliwego i Lwica.

Kobieta uciekła od swojego despotycznego męża, który stosował przemoc i niszczył jej życie. Beth wszystko sobie przemyślała, ułożyła misterny plan, by żyć w spokoju, z dala od swojego oprawcy.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Idealna Zona najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI