Bellagrand

Bellagrand - Paullina Simons | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paullina Simons
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Bellagrand.pdf
ISBN
9259405218190

OPIS

Zrezygnowali ze wszystkiego, by być razem, lecz miłość była tylko początkiem...Gina, imigrantka z Włoch, niezależna, wrażliwa i silna, rozpaczliwie pragnie założyć rodzinę. Pochodzący z bostońskich wyższych sfer Harry, idealista i działacz polityczny, chce stworzyć lepszy świat. Połączeni namiętnością, miotają się, kłócą i łamią sobie serca, by w końcu stanąć w obliczu ostatecznego wyboru, który na zawsze przypieczętuje ich los.Wspólna podróż prowadzi ich przez cztery dekady i dwa kontynenty, przez chwile triumfu i zamętu, od nękanych strajkami uliczek Lawrence w stanie Massachusetts po wykładane marmurem sale i sekretne drzwi tajemniczej rezydencji o nazwie Bellagrand.Autorka bestsellerów Paulina Simons stworzyła kolejną frapującą sagę o złamanych sercach i odkupieniu, poruszającą opowieść o miłości, która doprowadziła do Jeźdźca miedzianego. "Przygotujcie się na potężny ładunek emocji - w jednej chwili będziecie szlochać, by zaraz potem śmiać się przez łzy".Company "Simons ukazuje słabości rodziny i ludzkiej natury i udowadnia, że w życiu liczą się przede wszystkim uczciwość i lojalność".Good Reading

Połączeni namiętnością, miotają się, kłócą i łamią sobie serca, by w końcu stanąć w ... Bellagrand gives me the rest of the story that I was looking for. The only thing missing for me was a little more about their life in Russia but I think i need to re read the trilogy because I am sure it is all in there somewhere.

Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl. Pobierz 'Bellagrand' w formacie epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI