Star Stable. Nadchodzi mrok

Star Stable. Nadchodzi mrok - Helena Dahlgren | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helena Dahlgren
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Star Stable. Nadchodzi mrok.pdf
ISBN
3653251152897

OPIS

Jedna kłótnia między przyjaciółkami może sprawić, że wyspa Jorvik już nigdy nie będzie taka samaZaczarowanej wyspie Jorvik grozi wielka powódź. Cztery przyjaciółki muszą stanąć do walki z żywiołem. To będzie trudne, bo ich wielką przyjaźń rujnuje narastający konflikt. W sercach dziewczyn pojawiają się wątpliwości i podejrzenia. Ale to nie koniec problemów – magiczna moc ich ukochanych koni zaczyna gasnąć…Czy coraz silniejszy potwór Garnok wykorzysta moment słabości Jeźdźców Duszy, by przejąć panowanie nad światem, który tonie w mroku?Star Stable. Nadchodzi mrok to finał wielkiej walki między dobrem a złem. Lisa, Anne, Linda i Alex oraz ich magiczne konie muszą ostatecznie rozprawić się z Garnokiem. Czy moc ich siostrzeństwa, magia i przyjaźń wystarczą?Star Stable to uniwersum najpopularniejszej gry online o koniach – aż 15 milionów użytkowników na całym świecie i ponad 70 000 tysięcy graczek z Polski!Dołącz do nich, bo świat Star Stable czeka właśnie na ciebie!Poznaj bestsellerową trylogię Star Stable.Tajemnica Złotych WzgórzPrzebudzenie legendyNadchodzi mrokoraz pięknie ilustrowane Star Stable. Opowieści z Jorvik.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opowiada ona o wydarzeniach dziejących się przed akcją gry i opisuje przygodyJeźdźców Dusz. Jedna kłótnia między przyjaciółkami może sprawić, że wyspa Jorvik już nigdy nie będzie taka sama Zaczarowanej wyspie Jorvik grozi wielka powódź ... Dołącz do nich, bo świat Star Stable czeka właśnie na ciebie! Poznaj bestsellerową trylogię Star Stable.

Jak działa "Powiadom mnie"? Książka, której szukasz nie jest dostepna? Wejdź na jej kartę, kliknij w button "powiadom mnie". Wpisz we wskazanym miejscu swój adres e-mail i potwierdź zapis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI