Damy z Cavendon Hall

Damy z Cavendon Hall - Barbara Taylor Bradford | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Taylor Bradford
WYMIAR
8,89 MB
NAZWA PLIKU
Damy z Cavendon Hall.pdf
ISBN
8185992127488

OPIS

Siostry. Przyjaciółki. RywalkiPrzyszłość pewnej rezydencji leży w rękach czterech bardzo różnych młodych kobiet…Podczas letniego weekendu 1926 roku rodzina Inghamów zbiera się na wezwanie hrabiego w Cavendon Hall, wielkim domu w Yorkshire, będącym od stulecisiedzibą rodu. Są też z nimi Swannowie, którzy służyli im od wielu pokoleń i znają ich wszystkie sekrety.Posiadłość jest zagrożona; w następstwie pierwszej wojny światowej Cavendon staje w obliczu ruiny. Jej dziedzic prze do rozwodu, chcąc iść za głosem serca. Natomiast hrabia szykuje wszystkim niespodziankę.Cztery młode kobiety z obu rodzin będą tymi, które ukształtują przyszłość domu – Daphne, walcząca o modernizację rodzinnego gniazda; Cecily Swann, robiąca karierę jako projektantka odzieży w Londynie; Deidre, dziewczyna czynna zawodowo, i Dulcie, debiutantka z niewyparzonym językiem. Zmienią przyszłość majątku, gdy szalone lata dwudzieste zakończą się wraz z Wielkim Kryzysem. Nic nie będzie już takie jak przedtem…Barbara Taylor Bradford urodziła się i dorastała w Anglii, obecnie mieszka z mężem, amerykańskim producentem filmowym, w Nowym Jorku. Jest autorką ponad 30 bestsellerowych książek, które wydano w 90 krajach, a ich łączna sprzedaż przekroczyła 92 miliony egzemplarzy. Dziesięć jej powieści przeniesiono na ekran. Pisarkę wprowadzono do Writers Hall of Fame, a królowa Elżbieta II uhonorowała ją Orderem Imperium Brytyjskiego za wkład w rozwój literatury.Cztery młode kobiety, o wiele bardziej zadziorne niż bohaterki Downton Abbey.„Daily Mail”Wspaniała saga rodzinna dla miłośników „Downtown Abbey”.lovereading.co.ukSympatyczne, wyraziste postaci, których losy śledzi się z ogromnym zainteresowaniem.Daily MailPrzejmująca, wciągająca idramatyczna… niczym losy Emmy Harte. Każda strona to pokaźny ładunek siły i emocji.Romantic Times Book Reviews

Kategoria: Literatura piękna pozostałe. Informacja o produkcie.

Przeczytaj opis książki "Damy z Cavendon Hall" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Damy z Cavendon Hall". Barbara Taylor Bradford -2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI