Wybór Charlotty

Wybór Charlotty - Agnieszka Olejnik | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Olejnik
WYMIAR
12,49 MB
NAZWA PLIKU
Wybór Charlotty.pdf
ISBN
5949547015781

OPIS

Charlotta Rilley - panna niebrzydka i niegłupia, lecz pozbawiona posagu - skazana jest na mieszkanie kątem u krewnych albo… zamążpójście. I nie ma większych szans, by było to małżeństwo z miłości. Dziewczyna nie zamierza czekać, aż ktoś inny podejmie za nią życiową decyzję. Niepokorna i odważna postanawia wziąć los w swoje ręce. Skoro już musi wyjść za mąż z rozsądku, chce przynajmniej sama wybrać męża. Nie przewidziała jednak, że na przekór wszystkiemu sprawy skomplikuje… miłość."Wybór Charlotty" nie jest jedynie romansem z nutką erotyzmu. To powieść o świecie, który przeminął, a który wciąż darzymy sentymentem.

I nie ma większych szans, by było to małżeństwo z miłości. Dziewczyna nie zamierza czekać, aż ktoś inny podejmie za nią życiową decyzję.

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Wybór Charlotty, Agnieszka Olejnik w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! „Wybór Charlotty" nie jest wyłącznie romansem z nutką erotyzmu, to także powieść obyczajowa opowiadająca o świecie, który przeminął i który wciąż darzymy sentymentem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI