Serce pełne skorpionów

Serce pełne skorpionów - Wojciech Engelking | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Engelking
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Serce pełne skorpionów.pdf
ISBN
3125523262151

OPIS

„Serce pełne skorpionów” to powieść o pierwszej miłości, piłce nożnej, Warszawie i politycznym spisku. Wszystko to w scenerii lat sześćdziesiątych. Główny bohater, Jacek, licealista z dobrego domu, zostaje uwiedziony przez koleżankę ze szkoły o imieniu Nina. Nie ma pojęcia, że ów romans jest częścią sowieckiego spisku, który ma doprowadzić do zmiany polskiego Ministra Spraw Wewnętrznych.

Życie płynie. Ramiona moje wciąż otwarte.

Główny bohater, Jacek, licealista z dobrego domu, zostaje uwiedziony przez koleżankę ze szkoły o imieniu Nina. Serce pełne skorpionów - Engelking Wojciech ' „,Serce pełne skorpionów", to powieść o pierwszej miłości, piłce nożnej, Warszawie i politycznym spisku.Wszystko to w scenerii lat sześćdziesiątych. Główny bohater, Jacek, licealista z dobrego domu, zostaje uwiedziony przez koleżankę ze szkoły o imieniu Nina. Serce pełne skorpionów | Wojciech Engelking | W.A.B..

POWIĄZANE KSIĄŻKI