Córy Ziemi

Córy Ziemi - Alaitz Leceaga | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alaitz Leceaga
WYMIAR
10,76 MB
NAZWA PLIKU
Córy Ziemi.pdf
ISBN
3204539527307

OPIS

„Istnieje coś, czego mężczyźni pragną bardziej niż pieniędzy – to władza. Niektórzy ją mają, inni marzą o niej przed snem, a jeszcze inni o nią walczą. Ty, Glorio, zagrażasz władzy, ponieważ nie jesteś posłuszna. I jesteś kobietą. Władza zawsze będzie szukała sposobu, by cię zniszczyć. Dlatego zawsze musisz być gotowa na cios”.Fragment książkiPrzeklęta ziemiaHiszpański region La Rioja, 1889 rok. Plotka głosi, że winnice Las Urracas zostały obłożone klątwą, bo od lat dręczy je susza. Kiedy sąsiednie posiadłości rosną w siłę, Gloria może tylko bezradnie patrzeć, jak mija kolejny rok bez zbiorów w winnicy jej ojca.Kobieta, która chce walczyć o władzęNadchodzi czas, kiedy Gloria będzie musiała stanąć na czele rodzinnego interesu. I zdecyduje się wypowiedzieć wojnę innym właścicielom winnic, którzy nie wyobrażają sobie, że mogliby konkurować z kobietą. Tym bardziej taką, która śmie kwestionować ich władzę.Tajemnica, która musi zostać wydobyta z cieniaZ pomocą swoich sióstr Gloria podejmie walkę o przywrócenie dawnego blasku rodzinnemu majątkowi. Aby to zrobić, będzie musiała poznać sekrety od lat ukryte w zamkniętych sypialniach domostwa i na martwych polach winnic.To powieść o kobietach, które w cieniu przekleństwa walczą o należne im miejsce.Od lat czekaliśmy na taką autorkę jak Alaitz Leceaga. Przeczytaj tę książkę jak najszybciej.„El Mundo”Powieść o silnych, niezależnych kobietach, których przeznaczeniem jest trzymać los w swoich rękach.„El Periódico”Alaitz Leceaga jest obecnie bardzo gorącym nazwiskiem. Zapamiętaj je – usłyszysz je jeszcze wiele razy.„Cosmopolitan”

Ból dotkniętego klęską Kaf . Wzrok utraciłem od płaczu , drgają me trzewia , żółć się wylała na ziemię przez klęskę Córy mego ludu , gdy słabły niemowlę i dziecię na placach ... 2.

Przyroda Opowieść z końca świata. Przeczytaj reportaż z Ziemi Franciszka Józefa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI