Atak paniki. Jak pokonać lęk, napady niepokoju i trudne emocje

Atak paniki. Jak pokonać lęk, napady niepokoju i trudne emocje - Tammi Kirkness | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tammi Kirkness
WYMIAR
10,74 MB
NAZWA PLIKU
Atak paniki. Jak pokonać lęk, napady niepokoju i trudne emocje.pdf
ISBN
2006935155761

OPIS

Czujesz lęk i niepokój? Nie wiesz, jaką decyzję podjąć? Ta książka pomoże ci przejść przez trudne emocje i metodą małych kroków wyjść na prostą. „Atak paniki. Jak pokonać lęk, napad niepokoju i trudne emocje” to skonstruowany w bardzo przejrzysty sposób poradnik, który każdemu pomoże uporać się z codziennymi trudami. Autorka za pomocą drzewek decyzyjnych przeprowadza nas krok po kroku przez nasze stany lękowe. Doradza, jak reagować na ataki paniki oraz jak nad nimi pracować długoterminowo. Poradnik podzielony jest na kilka sekcji tematycznych. Znajdziemy w nim sposoby na pokonanie lęków towarzyszących pracy, związkom czy tych, które niesie w sobie rodzicielstwo.

Jak pokonać lęk, napady niepokoju i trudne emocje. Autor: Tammi Kirkness .

Problem zaczyna się wtedy, gdy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i przeradzają się w silne ataki paniki. Co warto wiedzieć o atakach paniki i jak sobie z nimi radzić? Jak pokonać lęk, napady niepokoju i trudne emocje 👉 https://bit.ly/3drgQoU Już 1 na 4 osoby na świecie cierpi na zaburzenia lękowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI