Pytanie i odpowiedź. Trylogia Ruchomy Chaos. Tom 2

Pytanie i odpowiedź. Trylogia Ruchomy Chaos. Tom 2 - Patrick Ness | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrick Ness
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Pytanie i odpowiedź. Trylogia Ruchomy Chaos. Tom 2.pdf
ISBN
4010570289461

OPIS

Kontynuacja bestsellera Patricka Nessa Na ostrzu noża, na podstawie którego został nakręcony film z Daisy Ridley i Tomem Hollandem w rolach głównych, który wejdzie na ekrany kin w 2021 roku.Witajcie w Nowym Prentisstown! W mieście, które zadaje więcej pytań, niż daje odpowiedzi, w świecie, w którym wszystkie żywe stworzenia słyszą swoje myśli w niemilknącym strumieniu dźwięków, słów i obrazów zwanym Szumem.Uwięziony i oddzielony od Violi Todd zostaje zmuszony do podporządkowania się rozkazom burmistrza Prentissa, który teraz mianował się prezydentem. Todd oswaja się z nową rzeczywistością, ale pytania i wątpliwości nie przestają go dręczyć. Gdzie jest Viola? Co się dzieje poza miastem? Czym jest tajemnicza Odpowiedź? Aż pewnego dnia miastem wstrząsają wybuchy i nieuchronnie zbliża się finalna bitwa.Pytanie i Odpowiedź to mocna i poruszająca opowieść o terrorze i oporze przeciwko niemu, które mają tak wiele twarzy.

Ruchomy chaos. Siedem minut północy okładka filmowa.

Tom 2. Autor: Patrick Ness; Wydawnictwo: Zysk i S-ka; Rok wydania: 2021 ISBN: 978-83-8116-917-2 EAN: ... EBook Pytanie i odpowiedź Trylogia Ruchomy Chaos Tom 2 / Patrick Ness , zł, Kontynuacja bestsellera Patricka Nessa Na ostrzu noża, na podstawie którego został nakręcony film z Daisy Ridley i Tomem Pytanie i odpowiedź.

POWIĄZANE KSIĄŻKI