Pomyśl, jak słodko

Pomyśl, jak słodko - Clémentine Beauvais | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clémentine Beauvais
WYMIAR
7,99 MB
NAZWA PLIKU
Pomyśl, jak słodko.pdf
ISBN
2595334273593

OPIS

Nowa książka autorki głośnych „Pasztetów do boju”: oryginalna powieść o niespełnionej miłości buzująca od ironii, pełnego energii, slamowo-hiphopowego stylu i lekkich rymów.Gdy spotkali się po raz pierwszy, było lato. Tatiana miała 14 lat, Eugeniusz – 17. On był pewny siebie, czarujący i znudzony. Ona – nieśmiała, romantyczna, z głową pełną ideałów. Zakochała się w nim od razu. I wydawało się, że on w niej też. Mogłaby to być piękna historia miłosna – gdyby wszystko potoczyło się inaczej.Ale to było dawno – a potem życie rozdzieliło ich na długo.Aż do czasu, gdy znów wpadli na siebie w paryskim metrze.I teraz to Eugeniusz chciałby cofnąć czas.Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Czy wciąż są tymi samymi osobami? I czy po tym wszystkim mogą jeszcze być razem?Ta poruszająca powieść jest także błyskotliwą nowoczesną wariacją na temat jednej z najsłynniejszych opowieści o nieszczęśliwej miłości – „Eugeniusza Oniegina” Aleksandra Puszkina (i opartej na jej motywach opery Piotra Czajkowskiego).„Każdy, kto pogrążył się kiedyś w rozpaczy po utraconej relacji, doceni rozdzierającą serce opowieść Beauvais”.Publishers Weekly„Autorka wspaniale panuje nad formą, nieustannie sprawiając wrażenie, że buszowanie w gąszczu wycyzelowanych zdań i obrazów to dla niej igraszka”.Le Figaro„Wybitnie romantyczny, poetycki, teatralny i pełen emocji tekst ukazuje z humorem, lekkością i czułością sejsmografu wszystkie etapy miłości. Olśniewające”.Télérama

Nowa książka autorki głośnych „Pasztetów do boju": oryginalna powieść o niespełnionej miłości buzująca od ironii, pełnego energii, slamowo-hiphopowego stylu i lekkich rymów. Gdy spotkali się po raz pierwszy, było lato.

Szczegóły . Tytuł oryginału: Songe à la douceur ... Kiedy premiera Pomyśl, jak słodko? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI