Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują

Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują - Monika Sobień-Górska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Sobień-Górska
WYMIAR
8,19 MB
NAZWA PLIKU
Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują.pdf
ISBN
6978596511688

OPIS

Sprzątają w naszych domach, opiekują się naszymi dziećmi, są kelnerkami, sprzedawczyniami, fryzjerkami. I oczywiście nas obserwują. I chociaż, jak same podkreślają, one „tylko” sprzątają, to mają dostęp do intymnych sfer naszego życia, do naszych lodówek, sypialni, pokojów dziecięcych. Wiedzą, ile pijemy, ile zdradzamy, na co wydajemy pieniądze. Widzą, jacy jesteśmy, gdy możemy poczuć się kimś lepszym, bo zatrudniamy pracownika z biedniejszego kraju. Ukrainki – kobiety, które jako najliczniejsza mniejszość narodowa są bardzo blisko Polaków.Jacy są Polacy oczami Ukrainek? Na podstawie rozmów z kilkudziesięcioma z nich powstał portret polskiej klasy średniej. Dowiemy się o sobie rzeczy momentami przykrych, momentami zabawnych, momentami całkiem przyjemnych.

Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują (e-book) Twoja ocena. Ukrainki.

Ukrainki. Co myślą o Polakach u których pracują? Zobacz także w tej kategorii Ostatni dzwonek na ostatni numer "Sądeczanina HISTORIA" z 2020 roku W Podegrodziu dzieci będą wreszcie jadły jak należy. Ukrainki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI