[OUTLET sticker] Polowanie na prezydenta (wydanie filmowe)

[OUTLET sticker] Polowanie na prezydenta (wydanie filmowe) - Dan Smith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Smith
WYMIAR
4,19 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET sticker] Polowanie na prezydenta (wydanie filmowe).pdf
ISBN
3339397329132

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- wklejka zabezpieczająca przed kradzieżą wewnątrz tylnej okładki oznaczone jako [OUTLET sticker], książki w dobrym stanie z rabatem 50%- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Nastał czas łowów…Trzynastolatek musi upolować w lesie dziką zwierzynę, a terroryści próbują złowić najgrubszą rybę świataUzbrojony tylko w łuk, trzynastoletni Oskari z duszą na ramieniu wyrusza do mroźnej fińskiej puszczy, by zgodnie z odwieczną tradycją przejść próbę męstwa. Jednak zamiast znaleźć zwierzę, które mógłby upolować, natrafia na płonący samolot Air Force One.Samolot z prezydentem Stanów Zjednoczonych na pokładzie został zestrzelony przez terrorystów, którzy teraz chcą go schwytać. Czy trzynastolatek może mu pomóc? A nawet jeśli zwykły chłopak i najpotężniejszy człowiek świata zdołają umknąć prześladowcom, to czy uda im się ocalić życie w dzikiej puszczy?Losy młodego myśliwego i prezydenta USAsplatają się w ekscytującej opowieści o przetrwaniu pośród dziczyPełnokrwista książka przygodowa dla nastolatków, pełna dramatycznych pościgów i dzikiej przyrodyFilm Polowanie na prezydenta wejdzie na polskie ekrany 26 czerwca 2015 r., w roli prezydenta USA – Samuel L. Jackson„Potrafiłbyś przetrwać w puszczy? A gdybyś do tego musiał o kogoś tam się troszczyć? O naprawdę ważną osobę? Aha, i gdybyście obaj mieli na karku sporą bandę zbirów?Zafascynowała mnie ta pełna akcji opowieść o śmiertelnie niebezpiecznej przygodzie w Finlandii – po otrzymaniu wspaniałego scenariusza Jalmariego Helandera i Petriego Jokiranty, poprosiliśmy Dana Smitha, by dał postaciom filmu i ich historii życie na stronach powieści. Wyszedł z tego wybuchowy thriller, którego nie będziesz mógł odłożyć nawet po to, by zaczerpnąć tchu... Uważaj!”Barry Cunningham, odkrywca Harry'ego Pottera

Przeczytaj recenzję Władza i imperium. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Autor: Aaron Allston Wydawnictwo Amber; Oprawa: Miękka Rok wydania: 2016 Ilość stron: 368 Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.

Prezydent William Alan Moore musi przeżyć, pozostawiony sam w dziczy. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu chłopiec o imieniu Oscar - spadkobierca rodu myśliwych, który przechodzi właśnie w lesie swój test na męstwo. Losy młodego myśliwego i prezydenta USA splatają się w ekscytującej opowieści o przetrwaniu pośród dziczy Pełnokrwista książka przygodowa dla nastolatków, pełna dramatycznych pościgów i dzikiej przyrody Film Polowanie na prezydenta wejdzie na polskie ekrany 26 czerwca 2015 r., w roli prezydenta USA - Samuel L.

POWIĄZANE KSIĄŻKI