Krew kamienia

Krew kamienia - Arkady Saulski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arkady Saulski
WYMIAR
10,45 MB
NAZWA PLIKU
Krew kamienia.pdf
ISBN
7676687931349

OPIS

Koniec wielkiej wojny nie oznacza końca rozlewu krwi. Gdy cichnie bitewny zgiełk dawni towarzysze broni stają się nowymi wrogami, a zemsta sensem istnienia. Nira, zwiadowczyni z korpusu ekspedycyjnego armii Maeid i weteranka brutalnego konfliktu, zostaje zdradzona przez najbliższych jej ludzi. Od śmierci ratuje ją Harlan - skazaniec, który na obliczu nosi symbole wszystkich popełnionych zbrodni. Razem ruszają szlakiem krwawej zemsty, która zaprowadzi ich do starożytnego królestwa, a nawet dalej - głęboko pod jego powierzchnię.Tylko w głębokim mroku znajdą światło i ukojenie.

Akcja opowiedziana jest w dobrym tempie, chociaż z końcówką zauważalne jest lekkie przyspieszenie. Wydaje mi się, że autor złapał się w pułapkę czasu, bo kilkukrotnie ... Koniec wielkiej wojny nie oznacza końca rozlewu krwi.

w moczu pojawiła się krew, oddanie moczu jest niemożliwe. Krew kamienia Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI