Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą - Agata Ewa Parafjańczuk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Ewa Parafjańczuk
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.pdf
ISBN
6993138330346

OPIS

Krew, pot, łzy i dwadzieścia lat historii.„Selekcja” to nie tylko legendarna impreza, która przez dwadzieścia lat otwierała finalistom drzwi do polskich jednostek specjalnych. To granicząca z szaleństwem determinacja i poświęcenie ale i charyzma i starania Majora Kupsa. Jednak „Selekcja” to przede wszystkim ludzie – ich dążenia, marzenia i emocje. To niemal nieludzki wysiłek w trakcie treningów i na poligonie, słodki smak zwycięstwa i gorycz porażek, a często zaledwie początek drogi dla tych, którym wydawała się celem.„Selekcja” to dwadzieścia lat historii pokonywania własnych słabości. W tej książce znajdziesz nie tylko historię jednej z najważniejszych imprez wojskowo – survivalowych w Polsce, ale także historię ludzi, którzy zmienili swoje życie, bo uwierzyli w siebie, w to, że potrafią i mogą wygrać.

Pseudonim. Książka "Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" pozwala lepiej zrozumieć, dlaczego to robili, a jednocześnie daje inspirację nie tylko tym, którzy chcą wstąpić do jednostek specjalnych, a każdemu, kto potrzebuje wielkiej siły woli, by osiągnąć cel, jaki sobie wyznaczył. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą .

2015" to edycja szczególna - program osiągnął „ustawową pełnoletniość", był okazją do spotkania z byłymi absolwentami, wprowadzenia organizacyjnych zmian i - jak zawsze - do zderzenia uczestników z rzeczywistością własnych możliwości i ograniczeń, wyłonienia tych najbardziej wytrwałych i najtwardszych, z których część trafi do elitarnych ... EBook Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą - mobi, epub / Agata Ewa Parafjańczuk, Arkadiusz Kups , 26,86 zł, Krew, pot, łzy i dwadzieścia lat historii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI