Ludzie starachowickiej legendy

Ludzie starachowickiej legendy - Józef Kowalski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Józef Kowalski
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
Ludzie starachowickiej legendy.pdf
ISBN
1411660561982

OPIS

Ludzie starachowickiej legendy to druga publikacja Autora dotycząca Fabryki Samochodów Ciężarowych w Starachowicach i miasta Starachowice. Książka zawiera nieznane biografie i nigdy niepublikowane dokumenty. Relacje autorów biografii i wspomnień, poszerzone o nowe informacje, dają obraz czasów minionych i obecnych.

2021. 11/02/2021 / Autor Artur Bober Józef Brandt.

Jeden chłopak, który studiował na tym samym wydziale, co ja, nakręcił o tym film - ,,Wilsona 7'' bodajże. Starachowice (w latach 1939-1949 Starachowice-Wierzbnik) - miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim, siedziba powiatu starachowickiego.. Miasto położone jest na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego.Leży w dolinie rzeki Kamiennej i jest otoczone rozległymi lasami - pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej. Legendy są pierwszym elementem folkloru i tradycji, z którym spotykamy się jeszcze jako dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI