Mała księżniczka

Mała księżniczka - Frances Hodgson Burnett | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frances Hodgson Burnett
WYMIAR
5,17 MB
NAZWA PLIKU
Mała księżniczka.pdf
ISBN
8036709941477

OPIS

Odważna i pełna siły woli mała Sara, córka bogatego oficera, po śmierci matki przyjeżdża z Indii na pensję do Londynu Jej wyjątkowe uprawnienia zamożnej panny na ekskluzywnej pensji, kończą się jednak z chwilą śmierci ojca i utratą rodzinnego majątku. Na tej samej pensji doznaje upokorzeń i jest wykorzystywana do najniższych posług. Zachowuje jednak dzielną i pełną godności postawę. Jakby w nagrodę los sprawia, że odzyskuje majątek i pozycję społeczną.

- ISBN: 978-83-7779-704-4 Mała księżniczka w bazie IMDb (ang.) okładka wydania na DVD Tę stronę ostatnio edytowano 27 lis 2019, 16:09. ... Quiz Mała Księżniczka 1.

... Czytałeś tą książkę ? Jeśli tak to z pewnością odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania. Mała Księżniczka ceny ofert już od 5,00 zł ♥ Poznaj oferty na Ceneo.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Mała księżniczka to opowieść o losach siedmioletniej dziewczynki o imieniu Sara.

POWIĄZANE KSIĄŻKI