Amerikanskij szpion. Największa kompromitacja KGB w historii

Amerikanskij szpion. Największa kompromitacja KGB w historii - John Barron | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Barron
WYMIAR
8,64 MB
NAZWA PLIKU
Amerikanskij szpion. Największa kompromitacja KGB w historii.pdf
ISBN
7587237228701

OPIS

Amerikanskij szpion odsłania jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic zimnej wojny: przez dwadzieścia lat za wysokimi murami Kremla działał amerykański szpieg. Występując jako działacz Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych, jej „minister spraw zagranicznych”, zdobył całkowite zaufanie przywódców sowieckich, którzy informowali go o najtajniejszych sprawach i zwierzali mu się ze swoich myśli i obaw. Sam sekretarz generalny partii Leonid Breżniew lubił go i uważał za przyjaciela. Dzięki ofiarności Morrisa Childsa, który stale narażał się na śmiertelne niebezpieczeństwo, Amerykanie znali wewnętrzne słabości sowieckiego imperium, co ułatwiło im zwycięstwo w zimnej wojnie.Wybitna historia szpiegowska, którą czyta się jak najlepszy thriller - „PublishersWeekly”Świetna książka o niewiarygodnych przygodach Childsa - „The New York Times”Pasjonująca książka Barrona ukazuje prawdę o niepozornie wyglądającym patriocie, który przez wiele lat narażał się na śmiertelne niebezpieczeństwo, dysponując jedynie słabym sercem, błyskotliwym umysłem i niewyczerpanymi pokładami odwagi - „Reader’s Digest”

Największa kompromitacja - Demotywatory.pl. Zobacz - Kategoria: 2019 - Zdjęcie: Kompromitacja ministerstw_1 ...

Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Amerikanskij szpion odsłania jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic zimnej wojny: przez dwadzieścia lat za wysokimi murami Kremla działał amerykański szpieg. Występując jako działacz Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych, jej „minister spraw zagranicznych", zdobył całkowite zaufanie przywódców sowieckich, którzy informowali go o najtajniejszych sprawach i zwierzali mu ... Amerikanskij szpion.

POWIĄZANE KSIĄŻKI