Wczoraj i dziś

Wczoraj i dziś - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,89 MB
NAZWA PLIKU
Wczoraj i dziś.pdf
ISBN
8091831013919

OPIS

Historia naszego świata to historia ludzi, począwszy od człowieka pierwotnego, który polował i nauczył się panować nad ogniem, poprzez pokolenie odkrywców, wyruszających w nieznane, aż po astronautów, którzy wyzwolili ludzkość z więzów łączących ją z Ziemią. Nasza historia to nie tylko dzieje faraonów, królowych i bogatych kupców, ale też opowieść o niewolnikach, opiekunkach do dzieci id zięciach górników.Ta wspaniale ilustrowana książka dla całej rodziny zabierze Cię w ekspresową podróż w czasie. Opracowane w technologii 3D rekonstrukcje oraz przekroje umożliwią Ci wyprawę prosto do serca historii i obserwację życia codziennego dawnych społeczeństw, stawiając przed oczami wydarzenia, będące udziałem naszych przodków.

Wydawnictwo ukazało się 6 marca 2009 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Jest ona podsumowaniem wszystkich jego dokonań muzycznych.

Jeśli masz ochotę zjeść pyszny, domowy obiad w przystępnej cenie zapraszamy do nas! Wczoraj i dziś książka nauczyciela na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Seria "Wczoraj i dziś" to lubiany i ceniony zestaw podręczników i innych publikacji do nauczania historii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI