Polacy w Afganistanie

Polacy w Afganistanie - Magdalena Rochnowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Rochnowska
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Polacy w Afganistanie.pdf
ISBN
6380472074724

OPIS

Mój pobyt w Afganistanie trwał zaledwie dwa tygodnie, ale wiem, że pozostanie w mojej pamięci na całe życie. Przez ten okres zdążyłam poznać istotę i warunki służby naszych żołnierzy w tej niebezpiecznej części świata. Miałam okazje być w miejscach, które wcześniej znałam tylko z przekazów i opowiadań żołnierzy powracających z misji. To było prawdziwe zderzenie moich wyobrażeń z rzeczywistością, z prawdziwymi działaniami wojennymi.Ze wstępu

W Afganistanie życie ... Przez 12 lat nad Hindukuszem stacjonowali także Polacy. Postanowiliśmy podsumować na infografice działania Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie.

Po dwóch tomach "Chazarskiej dziczy", autor zrywa maskę z syjonistycznych kłamstw i ukazuje prawdziwe tło plamy na mundurze ... Współautorami naszych filmów jesteście Wy! ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ https://patronite.pl/globstory Chodź na FB: https://www ... Wojna w Afganistanie - zespół zapoczątkowanych 7 października 2001 roku militarnych i niemilitarnych operacji wojskowych prowadzonych przez Sojusz Północnoatlantycki i niektóre państwa nie będące członkami NATO na terytorium Afganistanu, w działaniach skierowanych początkowo przeciwko kierowanemu przez talibów i uznawanemu jedynie przez Pakistan, Arabię Saudyjską i ... Nasi żołnierze służą w Afganistanie już kilka lat. Polski kontyngent, ok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI