Nasza powstańcza młodość

Nasza powstańcza młodość - Małgorzata Czerwińska-Buczek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Czerwińska-Buczek
WYMIAR
11,36 MB
NAZWA PLIKU
Nasza powstańcza młodość.pdf
ISBN
7932507230435

OPIS

Większość z nich ma już ponad dziewięćdziesiąt lat. Potrafią cieszyć się każdą przeżytą chwilą. Coraz częściej i chętniej opowiadają o najtrudniejszych latachswojego życia. Z błyskiem w oku mówią o konspiracyjnej działalności i akcjach, w których brali udział, a które na trwałe zapisały się w naszej historii. Oprzyjaźniach na śmierć i życie,pieczętowanych czynami i ofiarą, a nie deklaracjami. O miłościach rodzących się nie przy śpiewie ptaków, ale w huku rozrywających się pocisków. Ukochanej, zamiast pęku kwiatów, przynosiło się wtedy tak trudny do zdobycia kubek wody.To już trzecia książka, w której świadkowie i bohaterowie wydarzeń z lat 1939–1945 dzielą się z autorką i czytelnikami swoimi przeżyciami, czasem bardzo osobistymi. Z każdym dniem ich coraz mniej. Misją autorki jest ocalenie od zapomnienia ich wspomnień i relacji.

realizacja w 24 godziny. Ebook Nasza powstańcza młodość, Małgorzata Czerwińska-Buczek. EPUB,MOBI.

Rozmowy z bohaterami Polski Podziemnej". Promocja książki odbyła się w Muzeum Powstania Warszawskiego. Nasza powstańcza młodość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI