Zaginiona

Zaginiona - Andrzej Pilipiuk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pilipiuk
WYMIAR
12,19 MB
NAZWA PLIKU
Zaginiona.pdf
ISBN
2815862401868

OPIS

Na aukcji dzieł sztuki i stardruków spotykają się trzy niezwykłe kobiety.Każda z nich pragnie tylko jednego - kreślonej na pergaminie XIX-wiecznej kopii starej mapy północnego Atlantyku. Do czego może prowadzić znajdujący sią nakoziej skórze plan Friesland? Nikt tak naprawdę nie wie, czy wyśniona wyspa istnieje naprawdę, a jeśli tak - jakie kryje w sobie niebezpieczeństwa.

Pomóż nam ich odnaleźć - przejrzyj bazę, wydrukuj plakat oraz powiadom nas, jeśli posiadasz informacje na temat kogoś z nich. Może mijasz zaginioną osobę na ulicy lub spotkałeś ją w autobusie, metrze lub na przejściu dla pieszych? Aktualne zaginięcia.

Oglądaj zwiastuny i dowiedz się więcej. Zaginiona. Na aukcji dzieł sztuki i starodruków spotykają się trzy niezwykłe kobiety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI