Papierowe miasta

Papierowe miasta - John Green | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Green
WYMIAR
6,79 MB
NAZWA PLIKU
Papierowe miasta.pdf
ISBN
1554769902646

OPIS

Bestseller „New York Timesa”Powieść jednego z najpopularniejszych obecnie autorów literatury młodzieżowej, który w USA został uznany autorem roku 2012 i osiągnął status kultowegoJego najnowsza książka, Gwiazd naszych wina, to od roku nr 1 na liście bestsellerów, „New York Timesa” i Najlepsza Książka Roku wg najbardziej liczących się mediów amerykańskich, bestseller m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech, świetnie przyjęta przez polskich młodych czytelników (premiera w Polsce w lutym 2013, bestseller Empiku)Dzięki Johnowi Greenowimłodzież znów zaczęła czytać współczesne powieści realistyczne o dojrzewaniu, miłości, życiu – o sobie.Quentin Jacobsen – dla przyjaciół Q – od zawsze jest zakochany we wspaniałej koleżance, zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie przeżyli razem coś niesamowitego, teraz chodzą do tego samego liceum. Pewnego wieczoru w przewidywalne, nudne życie chłopakawkracza Margo w stroju nindży i wciąga go w niezły bałagan. Po czym znika. Quentin wyrusza na poszukiwanie dziewczyny, która go fascynuje, idąc tropem skomplikowanych wskazówek, jakie zostawiła tylko dla niego. Żeby ją odnaleźć, musi pokonać setki kilometrów. Po drodze przekonuje się na własnej skórze, że ludzie są w rzeczywistości zupełnie inni, niż sądzimy.„Fascynująca, inteligentnie skonstruowana i głęboko poruszająca”. SCHOOL LIBRARY JOURNAL„Czytelnikom spodoba się ekstrawagancka podróż i niesztampowe myślenie”. PUBLISHERS WEEKLY

Nie przegapisz żadnej oferty! Papierowe miasta, Paper Towns (2015) - opis fabuły. Bohaterowie filmu "Papierowe miasta" Quentin „Q" Jacobsen (Nat Wolff) i Margo Roth Spielman (Cara Delevingne) to sąsiedzi.

Dziewczyna potrzebuje pomocy, by zemścić się na byłym chłopaku, który ją zdradzał i znajomych, którzy przed nią tę prawdę ukrywali. Papierowe miasta. 109 min dramat obyczajowy USA 2015.

POWIĄZANE KSIĄŻKI