Łowca z lasu

Łowca z lasu - Andriej Lewicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andriej Lewicki
WYMIAR
11,18 MB
NAZWA PLIKU
Łowca z lasu.pdf
ISBN
8919999492351

OPIS

Wejdź do Survarium i zmierz się z krwiożerczą Matką NaturąXXI wiek. Ziemia powstała przeciwko człowiekowi, aby go zniszczyć.Na planecie pojawia się przerażająca bio-anomalia – Las pełenzmutowanych roślin i zwierząt. Nieliczni dają radę przeżyć w nowymświecie pełnym agresywnych mutantów i odmienionej przyrody. Ludzieformują bandy, klany i zgrupowania, walczące o resztki pozostałe poupadku cywilizacji. Łowca, Stas Łogin, balansując pomiędzy życiem aśmiercią w pojedynkę stawia czoła bandzie półdzikich koczowników,próbując rozwikłać zagadkę złowieszczego Poligonu Śmierci.Nawet jeśli wszyscy są przeciwko tobie – nie znaczy to, że nie maszracji.

Przeczytaj opis książki "Łowca z Lasu" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Łowca z Lasu". Natomiast dokładną premierę miała w 2014-11-28 Co więcej, książka Łowca z lasu wpisuje się w gatunek Fantastyka, Fantasy, Science Fiction.

XXI wiek. Ziemia powstała przeciwko człowiekowi, aby go zniszczyć. Łowca z lasu już od 25,17 zł - od 25,17 zł, porównanie cen w 20 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI